Diğer Meyve Fidanları

EarlyoryÖzellikleri:
Ürün Resimleri
Belirgin ÖzellikleriFransa orjinli bir kiraz çeşididir.Orta kuvvetedir.Verimli bir çeşittir.Meyve yapısı orta veya ortadan biraz daha büyük böbrek şeklindedir.Koyu kırmızı renkte,orta dayanıklı,tatlı fakat çok hafif mayhoş,orta sululukta ve çekirdeğe yarı yapışıktır.Çok erken olgunlaşan bir çeşittir.
Hasat 10 Mayıs – 20 Mayıs 
0900 Ziraat  Özellikleri:
Ürün Resmi
Belirgin ÖzellikleriAnadolu orjinli bir kiraz çeşididir.Ağaçları dik bir şekilde hızlı ve yaygın gelişmektedir.Kendine verimsiz bir çeşittir.Mutlaka tozlayıcı ile dikilmesi gerekmektedir. Ülkemizde yaygın olarak bulunmaktadır.Napolyon ve Dalbastı olarak da bilinmektedir.Meyveleri çok iridir.Koyu renkli parlak ve kırmızı renkte,çok sert,gevrek uzun saplıdır.Sulu meyve etinin yanında taşımayada dayanıklı olduğundan çok kaliteli bir çeşittir.Haziran ayının 4. haftasında hasat edilir. Lambert, Starks Gold ve Regina çeşitleri ile iyi tozlanır.
Hasat 20 Haziran– 30 Haziran 
Sweetheart  Özellikleri:
Ürün Resimleri
Belirgin ÖzellikleriABD orjinli bir kiraz çeşididir.Ağaçları kuvvetli ve geniş şekilde gelişmektedir.Meyve verimi fazladır.Meyveleri iri,kalp şeklinde,uzun saplı ve canlı kırmızı renktedir.Meyve eti kızılımsı,sert, sulu ve lezzetlidir.Haziran ayının 4. haftası ile temmuz ayının 1. haftalarında hasat edilmektedir.Kendine verimli bir çeşit olduğundan tozlayıcıya ihtiyaç yoktur.Meyveye erken yatmaktadır.Ağaçtaki meyveler olgunlaştıktan 10-12 sonra dahi çatlamamaktadır.
Hasat 27 Haziran – 8 Temmuz
Alıç (Sarı)  Özellikleri:
Ürün Resmi
Belirgin ÖzellikleriMeyveleri iri ve lezzetlidir. Kısmen kuraklığa dayanıklıdır.
Hasat
Gemlik Zeytin Özellikleri:
Ürün Resimleri
Belirgin Özellikleriİyi bakıldığında düzenli ürün veren verimli bir çeşittir. Hem sofralık hem de yağlık olarak kullanılabilir.
Hasat